ImTOO iPad Mate Platinum

iPad için Yedekleme ve Transfer Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 69.95$
  • Boyut 54.9 MB
  • Version 5.2.1.20120308
  • Dil İngilizce
  • Firma ImTOO Software Studio
ImTOO iPad Mate Platinum programını kullanarak CD, DVD, Film, Video gibi içerikleri iPad akıllı tabletlerinize transfer edebilirsiniz.
ImTOO iPad Mate Platinum programını kullanarak CD, DVD, Film, Video gibi içerikleri iPad akıllı tabletlerinize transfer edebilirsiniz.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve oldukça kolay bir kullanıma sahip olan ImTOO iPad Mate Platinum programı sayesinde iPad akıllı tabletlerinizde bulunan tüm türdeki verileri bilgisayarınıza yedekleyebilir ya da bilgisayarınızda bulunan film, müzik, e-kitap, rehber ve çeşitli uygulamalar ile fotoğrafları iPad' a aktarabilirsiniz. Bunun yanında aynı şekilde tablet bilgisayarınızda bulunan verileri de bilgisayarınıza aktararak yedekleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Yedekleme işlevinin yanı sıra video ve ses dosyalarını da dönüştürme özelliğine sahip olan yazılım ile internet üzerinden indirdiğiniz ya da bilgisayarınızda mevcut olan videolar ile ses dosyalarını WMV, FLV, MOV, MKV, AVI, MPG, MTS, RMVB, M4V, WMA ve OGG gibi çeşitli dosya biçimlerine dönüştürerek iPad tabletlerinizde sorunsuz bir şekilde oynatabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
ImTOO iPad Mate Platinum indir
DİĞER SÜRÜMLER